Úvodní stránka E-shopu. .
 neděle 28.8.2016 02:25     Domů |  Nákupní košík |  Podmínky |  Přihlásit | Kontakt
 Diamant

Je nejtvrdší z drahých kamenů a nejtvrdší nerost na celé planetě. Může být dělen a opracován pouze jiným diamantem. Přináší štěstí jak v obchodě tak v lásce. Je symbolem světla, lásky a úspěchu. V historii hrál velkou úlohu jako nositel vznešenosti a prestiže, je od nepaměti symbolem prosperity a úspěchu. Působí kladně na psychiku a emocionální stavy, pomáhá ochraňovat před negativní energií, brání vyčerpání.


 Dar přírody

Diamant má trvale rostoucí cenu, je výbornou investicí. Již 100 let cena diamantů trvale stoupá. Darovat diamant je nejen krásné, ale i chytré. Daruješ nádheru, energii, sílu a zároveň jistotu a zabezpečení a zisk.


 Co na to trh?

Obavy z bankovních finančích operací a postupů nezodpovědných vlád vedou investory k jistotě

Radost investovat
Poptávka výrazně vzrůstá
Reportáž v ekonomické rubrice
Reportáž ČT24
Investice a krásný dar v jednom :-)
Krize prověřila diamanty !
Diamant v. akcie
Zhodnocení majetku
Diamant a přechod na EURO
Bohatí konzervativně
Akcie padají
Diamantová cesta
Diamant - jistota
Investice: hodnota diamantů roste
Investice do diamantů - zaručený zisk
Češi utrácejí
Diamanty jsou věčné
Investiční jistota
Nepřemožitelná investice
Investice budoucnosti
Odborná literatura

 Dobré stránky


Slovník cizích slov


 Nejjistější investice dneška

Pokud chcete získat jistotu, zda je pro vás pořízení investičního diamantu vhodná investice a to z hlediska zisku, DPH, rizika, likvidity, nákladovosti a daňové optimalizace, pomůže vám odborný seminář či konzultace specialista věcných hodnot MOTIVACE
Všímavý investor určitě postřehl, že se posledních pět let výrazně zpřísňuje dohled nad financemi. Vláda Spojených států amerických i Evropská unie se snaží monitorovat majetky a finanční toky soukromých držitelů peněz.
Američané dokonce vyvinuli nátlak na Švýcarsko, aby zveřejnilo čísla účtů všech amerických klientů švýcarských bank.
Institut soukromí je stále a stále zamlženější, tím pádem je vzácnější, když si jakýkoli majitel peněz může část investičního majetku diskrétně uložit do něčeho, o čem nikdo neví, že to má, kde to má, něčeho, co nemá jméno, a přesto to může představovat milionové částky.
Takovou skrytou formou bohatství je kromě diamantu například uran nebo zlato. Všude jinde narážíte na registry majitelů. Ať jde o akcie, nemovitosti a veřejné obchodní podíly.

 Nákup
Diskrétní je nejen diamant, ale celý diamantový obchod. Vybroušený přírodní diamant nemá přiřazené jméno majitele, jen číslo. Také není nutné, abyste opouštěli prostředí, kterému důvěřujete.
V průměru tři ze čtyř klientů si přejí, abych je navštívil v soukromí jejich kanceláře nebo domova a nikdo jiný nevěděl o jejich nákupu. Tak proběhne jednání a stejně diskrétně obdržíte diamant. Stačí udat, kam si ho klient přeje nepozorovaně dopravit – ať je to sídlo firmy, nebo banka. Kámen je plně pojištěný, riziko ztráty investice nulové.

 Převzetí
Většina klientů si zakoupený investiční diamant ihned ukládá do sejfu ve své bance, do níž vložili důvěru a často již také jinou formu majetku. Ano, diamant je svou brilancí výjimečný, proto banka nikomu nebrání, aby si jej chodil prohlížet třeba 24 hodin denně. Privátní trezorová schránka je neustále k dispozici. Kdykoli je možné ji otevřít a pokochat se obsahem, ať jde o balíček milionu dolarů nebo kamínek stejné hodnoty, jen o průměru několika milimetrů. Nikdo se nedozví, že jste majitelem diamantu, pokud to sami neprozradíte. Není to dohledatelná investice. O registru majitelů diamantů se nikdy ani náznakem neuvažovalo, protože je to technicky nerealizovatelné. V soukromém majetku je již tolik diamantů a zpětně nelze sepsat seznam. Na rozdíl od pozemků, které je možné nalézt, definovat a odkrokovat, diamant je nenalezitelný. Pokud klient neprozradí místo jeho úschovy, není odhalitelný za pomoci žádných technických prostředků. To usnadňuje i pohyb s diamantem a převoz.

 Pohyb
Ať se rozhodnete s diamantem cestovat, nebo ho v zahraničí stejně diskrétně zpeněžit, pokaždé se přesvědčíte o fyzikálních výhodách této nejčistší formy uhlíku. Schválně se s diamantem v kapse projděte tzv. screenem, bezpečnostním rámem na letišti. Nebo jej vložte do tašky a nechte projet rentgenovým scannerem. Nic.

 Aktuální přednáška ...
Dne 9.9.2015 od 17 do 20 hodin v malém sále - Vzdělávací centrum
kapacita 24 míst

Další termín 7.10.2015

Cena 1500,-kč + možnost vzít si sebou jednu osobu zdarma

V ceně je občerstvení - minerálka,káva, koláčky.

Témata:
- Proč je diamant investicí?
- Porovnání s ostatními druhy investic.
- Likvidita a vyplacení výnosu
- Sestavení investičního portfolia.
- Nabídka vzdělání v oboru, podmínky získání obchodní licence

 Konzultace

Sestavení investičního portfolia je vždy řešeno individuálně pro zachování diskrétnosti.


 Kurzy


© Michal Pospíšil (2004) ¤ All Rights reserved - Design and programming by Helium WebDesign. E-shopy pro každého zde »
Potřebujete vlastní internetový obchod?!
Podpoř projekt ochrany lužních lesů.